Najświeższe wiadomości
  1. Pogoń wygrywa Memoriał
  2. WYGRANY SPARING W LUBINIE
  3. Karty Kibica 2018/2019
  4. Wygrywamy turniej w Dębnie
  5. Powołania na konsultacje

Gmina Miejska Głogów
Głogów to jedno z najstarszych miast Polski. Ten słowiański gród Dziadoszan, a potem gród Mieszka I, od czasów Bolesława Krzywoustego znany jest w historii Polski z bohaterskiej „Obrony Głogowa” w 1109r. Prawa miejskie uzyskał w 1253r.

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa
Spółka Akcyjna

Jedna z największych firm budowlanych w Polsce, działająca od ponad 50 lat. Świadczy usługi w zakresie budownictwa specjalistycznego ogólnego i inżynieryjnego.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

MERCUS
Spółka Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. zajmująca się handlem detalicznym oraz hurtowym, a także produkcją podzespołów elektromechanicznych.

GPK – SITA GŁOGÓW
Firma GPK-SITA Głogów Sp. z o. o. świadczy dla swoich Klientów kompleksowe usługi przy zachowaniu najwyższych standardów jakości o czym świadczą posiadane przez nas certyfikaty ISO. Odbiorcami naszych usług są, zarówno Klienci indywidualni, podmioty gospodarcze, jak również Klienci korporacyjni.

FUNDACJA Polska Miedź
Fundacja KGHM Polska Miedź wspiera inicjatywy w czterech obszarach – kultury i tradycji, sportu i rekreacji, nauki i edukacji oraz zdrowia i bezpieczeństwa. Powstała w 2003 roku, w naturalny sposób kontynuując tradycję wieloletniej działalności prospołecznej Fundatora KGHM Polska Miedź S.A. Wartości wyznawane przez spółkę, do których należy bezpieczeństwo, współdziałanie, zorientowanie na wyniki, odpowiedzialność i odwaga, są wyznacznikiem dla codziennej działalności fundacji.

NTI sp. z o.o.
Nowoczesne Techniki Instalacyjne
Lider na rynku technik instalacyjnych: przemysłowych, wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, sanitarnych. Firma zajmująca się handlem, projektowaniem, produkcją – m.in. dla górnictwa.

E-Towers Famaba S.A.
Producent średniej i dużej wielkości konstrukcji stalowych, m.in.: wieży wiatrowych; komponentów stalowych dla dźwigów portowych i przejezdnych, suwnic, kominów, konstrukcji rurowych, budowli przemysłowych.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

L&P Sp. z o.o.; Spółka Komandytowa
Elektroinstalacje – wykonawstwo prac silno- i słaboprądowych.
Budownictwo drogowe i sportowe.
Systemy oświetlenia dla medycyny; najnowocześniejsze instalacje oświetlenia oparte na technologii LED.

PEN Spółka jawna Ryszard Kulesza
Firma „PEN” powstała w 1995 roku w Głogowie. Głównym celem działalności firmy jest obsługa podmiotów gospodarczych.
Sprzedaż kopiarek i drukarek dla firm i urzędów.
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń biurowych.
Kompleksowe zaopatrzenie firm w materiały biurowe z dostawą do klienta.

Top Poligrafia
Producenci Reklamy
– druk wielkoformatowy
– oklejanie pojazdów
– sitodruk
– systemy wystawiennicze
– reklama zewnętrzna
– upominiki i odzież reklamowa

Restauracja Fortepiano
Fortepiano to śniadania, lunche, obiady, kawa i napoje, a także dania na wynos i catering. Wszystko oczywiście… palce lizać. Wykwintne menu w umiarkowanych cenach, świetna obsługa i ciepły, rodzinny klimat w restauracji.

Przedsiębiorstwo Robót Górniczo – Montażowych
„POLKOWICE” Sp. z o.o.
Firma specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie montaży elektrycznych i mechanicznych dla kopalń KGHM Polska Miedź S.A. Dewizą przedsiębiorstwa jest kompetencja, profesjonalizm oraz solidność wykonania. PRG-M „Polkowice” ma opinię solidnej i godnej zaufania firmy.

P.H. „Edal” Alicja Czykirska,Edward Czykirski
Serwis opon Partner Opony Polska
– serwis ogumienia,
– mechanika zawieszeń,
– felgi,
– akumulatory,
– oleje wraz z wymianą
– klocki/tarcze hamulcowe wraz z wymianą
– wulkanizacja,
– klimatyzacja.

Pensjonat Pod Kasztanami – pensjonat i bar restauracyjny
Nasz budynek znajduje się z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni i bujnych kasztanowców, ale jednocześnie znajdujemy się 15 minut od centrum miasta.
Posiadamy 10 komfortowych i nowoczesnych pokoi. Każdy z naszych pokoi wyposażony jest w łazienkę, telewizor LCD oraz dostęp do Internetu. Nasi goście mogą korzystać z baru restauracji z możliwością zakupu posiłków, bezpłatnego miejsca parkingowego.

KEMPA
Producent sprzętu sportowego najwyższej jakości. Partner PGNiG Superligi. W strojach Kempy gra większość klubów Superligi.

Kumunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja miejska swą działalność na terenie miasta Głogowa rozpoczęła 21 kwietnia 1974 roku mając pięć autobusów marki Jelcz, obsługując dwie linie łączące dworzec PKP z ulicą Spadzistą i ul. Legnicką. Firma była wtedy oddziałem Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Zielonej Górze.
Obecnie to firma, dysponująca nowoczesną bazą, realizująca proekologiczną politykę taborową.

STARCOM Dawid Jurek & Janusz Korczak
Sklep i serwis komputerowy. Autoryzowany sprzedawca urządzeń takich marek, jak Microsoft, Brother, Ever.

KAZET Sp. z o. o. |partner techniczny|
• Konstrukcje mechaniczne
• Budownictwo
• Technologie chemoodpome
• Instalacje technologiczne
Usługi:
– pralnia przemysłowa
– myjnia samochodowa
– apteki

Radio Elka Głogów
Radio i portal informacyjny Zagłebia Miedziowego.

Przedsiębiorstwo Robót i Usług Budowlanych „Budrem” jest firmą ogólnobudowlaną działającą na terenie Dolnego Śląska od 1989 roku. Usługi świadczone przez firmę obejmują pełny zakres robót budowlanych oraz instalacyjnych branży sanitarnej i elektrycznej – inwestycyjnych, remontowych, adaptacyjnych.

Firma realizuje zadania inwestycyjne, remontowe oraz serwisowe, w tym między innymi: montaż instalacji sanitarnych, montaż instalacji klimatyzacyjnych, montaż instalacji przemysłowych, montaż instalacji chłodniczych. Zobacz naszą ofertę na: montaż instalacji sanitarnych, montaż instalacji klimatyzacyjnych, montaż instalacji przemysłowych, montaż instalacji chłodniczych

Fin de Siecle jest restauracją, która łączy wysoki standard usług gastronomiczno-hotelarskich z indywidualną troską o klienta. Oferujemy na miejscu smaczne posiłki, nowocześnie wyposażone pokoje wraz z dostępem do internetu, telewizorem oraz łazienką. Zorganizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: chrzciny, komunie,  wesela, bale gimnazjalne, bankiety.

MERT Nowoczesna Technika Grzewcza jest firmą działającą od 1989 r., realizującą wszelkie roboty związane z ciepłownictwem, technikami grzewczymi oraz robotami ogólnobudowlanymi.
Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami z branży ciepłowniczej dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najnowsze rozwiązania techniczne. Bogate doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz odpowiednie usprzętowienie, pozwala nam na podejmowanie i realizację najtrudniejszych zadań.

Firma WERON jest dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem preparatów i akcesoriów medycyny sportowej w Polsce. Jako jeden z kluczowych graczy w swojej dyscyplinie działamy z sukcesem już ponad  6 lat.
WERON jest Partnerem Technicznym Chrobrego

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.