Najświeższe wiadomości
  1. Juniorzy polegli, młodzicy gromili
  2. Hala Legionowo odczarowana
  3. Przyjechaliśmy po zwycięstwo!
  4. Juniorzy odrobili straty
  5. Zwycięstwo po ciężkim meczu

SPONSORZY CHROBREGO – wspólnie walczymy o sukces!

Gmina Miejska Głogów
Głogów to jedno z najstarszych miast Polski. Ten słowiański gród Dziadoszan, a potem gród Mieszka I, od czasów Bolesława Krzywoustego znany jest w historii Polski z bohaterskiej „Obrony Głogowa” w 1109r. Prawa miejskie uzyskał w 1253r.

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa
Spółka Akcyjna

Jedna z największych firm budowlanych w Polsce, działająca od ponad 50 lat. Świadczy usługi w zakresie budownictwa specjalistycznego ogólnego i inżynieryjnego.

MERCUS
Spółka Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. zajmująca się handlem detalicznym oraz hurtowym, a także produkcją podzespołów elektromechanicznych.

GPK – SITA GŁOGÓW
Firma GPK-SITA Głogów Sp. z o. o. świadczy dla swoich Klientów kompleksowe usługi przy zachowaniu najwyższych standardów jakości o czym świadczą posiadane przez nas certyfikaty ISO. Odbiorcami naszych usług są, zarówno Klienci indywidualni, podmioty gospodarcze, jak również Klienci korporacyjni.

FUNDACJA Polska Miedź
Fundacja KGHM Polska Miedź wspiera inicjatywy w czterech obszarach – kultury i tradycji, sportu i rekreacji, nauki i edukacji oraz zdrowia i bezpieczeństwa. Powstała w 2003 roku, w naturalny sposób kontynuując tradycję wieloletniej działalności prospołecznej Fundatora KGHM Polska Miedź S.A. Wartości wyznawane przez spółkę, do których należy bezpieczeństwo, współdziałanie, zorientowanie na wyniki, odpowiedzialność i odwaga, są wyznacznikiem dla codziennej działalności fundacji.

NTI sp. z o.o.
Nowoczesne Techniki Instalacyjne
Lider na rynku technik instalacyjnych: przemysłowych, wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, sanitarnych. Firma zajmująca się handlem, projektowaniem, produkcją – m.in. dla górnictwa.

E-Towers Famaba S.A.
Producent średniej i dużej wielkości konstrukcji stalowych, m.in.: wieży wiatrowych; komponentów stalowych dla dźwigów portowych i przejezdnych, suwnic, kominów, konstrukcji rurowych, budowli przemysłowych.

L&P Sp. z o.o.; Spółka Komandytowa
Elektroinstalacje – wykonawstwo prac silno- i słaboprądowych.
Budownictwo drogowe i sportowe.
Systemy oświetlenia dla medycyny; najnowocześniejsze instalacje oświetlenia oparte na technologii LED.

PEN Spółka jawna Ryszard Kulesza
Firma „PEN” powstała w 1995 roku w Głogowie. Głównym celem działalności firmy jest obsługa podmiotów gospodarczych.
Sprzedaż kopiarek i drukarek dla firm i urzędów.
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń biurowych.
Kompleksowe zaopatrzenie firm w materiały biurowe z dostawą do klienta.

Top Poligrafia
Producenci Reklamy
– druk wielkoformatowy
– oklejanie pojazdów
– sitodruk
– systemy wystawiennicze
– reklama zewnętrzna
– upominiki i odzież reklamowa

Restauracja Kropka
W przytulnie urządzonych wnętrzach proponujemy spotkania rodzinne i firmowe z okazji świąt, uroczystości, szkoleń czy spotkań biznesowych.
Dla potrzeb naszych Gości wydzieliliśmy salę bankietową dla 90 osób oraz salę restauracyjną do 50 osób. Lokal jest w całości klimatyzowany.
Gwarantujemy Państwu nie tylko smaczną kuchnię serwowaną według tradycyjnych przepisów, ale także profesjonalną i doświadczoną załogę, obsługującą na wysokim poziomie.

Przedsiębiorstwo Robót Górniczo – Montażowych
„POLKOWICE” Sp. z o.o.
Firma specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie montaży elektrycznych i mechanicznych dla kopalń KGHM Polska Miedź S.A. Dewizą przedsiębiorstwa jest kompetencja, profesjonalizm oraz solidność wykonania. PRG-M „Polkowice” ma opinię solidnej i godnej zaufania firmy.

P.H. „Edal” Alicja Czykirska,Edward Czykirski
Serwis opon Partner Opony Polska
– serwis ogumienia,
– mechanika zawieszeń,
– felgi,
– akumulatory,
– oleje wraz z wymianą
– klocki/tarcze hamulcowe wraz z wymianą
– wulkanizacja,
– klimatyzacja.

Pensjonat Pod Kasztanami – pensjonat i bar restauracyjny
Nasz budynek znajduje się z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni i bujnych kasztanowców, ale jednocześnie znajdujemy się 15 minut od centrum miasta.
Posiadamy 10 komfortowych i nowoczesnych pokoi. Każdy z naszych pokoi wyposażony jest w łazienkę, telewizor LCD oraz dostęp do Internetu. Nasi goście mogą korzystać z baru restauracji z możliwością zakupu posiłków, bezpłatnego miejsca parkingowego.

Hummel Polska
Firma Hummel Sport Polska jest wyłącznym dystrybutorem sprzętu oraz odzieży sportowej marki Hummel.
Marka Hummel jest synonimem najwyższej jakości produktów sportowych wyprodukowanych w oparciu o najnowocześniejsze technologie oraz aktualne trendy mody. 90 lat obecności na rynku sprawiło, że logo Hummel jest rozpoznawalne na całym świecie.

Kumunikacja Miejska w Głogowie
Komunikacja miejska swą działalność na terenie miasta Głogowa rozpoczęła 21 kwietnia 1974 roku mając pięć autobusów marki Jelcz, obsługując dwie linie łączące dworzec PKP z ulicą Spadzistą i ul. Legnicką. Firma była wtedy oddziałem Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Zielonej Górze.
Obecnie to firma, dysponująca nowoczesną bazą, realizująca proekologiczną politykę taborową.

STARCOM Dawid Jurek & Janusz Korczak
Sklep i serwis komputerowy. Autoryzowany sprzedawca urządzeń takich marek, jak Microsoft, Brother, Ever.

KAZET Sp. z o. o. |partner techniczny|
• Konstrukcje mechaniczne
• Budownictwo
• Technologie chemoodpome
• Instalacje technologiczne
Usługi:
– pralnia przemysłowa
– myjnia samochodowa
– apteki

Radio Elka Głogów
Radio i portal informacyjny Zagłebia Miedziowego.

Przedsiębiorstwo Robót i Usług Budowlanych „Budrem” jest firmą ogólnobudowlaną działającą na terenie Dolnego Śląska od 1989 roku. Usługi świadczone przez firmę obejmują pełny zakres robót budowlanych oraz instalacyjnych branży sanitarnej i elektrycznej – inwestycyjnych, remontowych, adaptacyjnych.

Firma realizuje zadania inwestycyjne, remontowe oraz serwisowe, w tym między innymi: montaż instalacji sanitarnych, montaż instalacji klimatyzacyjnych, montaż instalacji przemysłowych, montaż instalacji chłodniczych. Zobacz naszą ofertę na: montaż instalacji sanitarnych, montaż instalacji klimatyzacyjnych, montaż instalacji przemysłowych, montaż instalacji chłodniczych

Fin de Siecle jest restauracją, która łączy wysoki standard usług gastronomiczno-hotelarskich z indywidualną troską o klienta. Oferujemy na miejscu smaczne posiłki, nowocześnie wyposażone pokoje wraz z dostępem do internetu, telewizorem oraz łazienką. Zorganizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: chrzciny, komunie,  wesela, bale gimnazjalne, bankiety.

MERT Nowoczesna Technika Grzewcza jest firmą działającą od 1989 r., realizującą wszelkie roboty związane z ciepłownictwem, technikami grzewczymi oraz robotami ogólnobudowlanymi.
Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami z branży ciepłowniczej dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najnowsze rozwiązania techniczne. Bogate doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz odpowiednie usprzętowienie, pozwala nam na podejmowanie i realizację najtrudniejszych zadań.

Firma WERON jest dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem preparatów i akcesoriów medycyny sportowej w Polsce. Jako jeden z kluczowych graczy w swojej dyscyplinie działamy z sukcesem już ponad  6 lat.
WERON jest Partnerem Technicznym Chrobrego